HAKKIMIZDA
Firmamız 2011 yılında, alüminyum cephe ve doğrama imalat-montaj fikri ile Ak Alüminyum ünvanı adı altında İstanbul Sancaktepe’de ticaret hayatına başlamıştır. Uzun yıllar sektörde edinilen tecrübeler neticesinde, yeni bir oluşuma gitme kararı alan şirketimiz, 2019 yılından bu yana FX FACADE markası adı altında, Sakarya ve İstanbul’da faaliyetlerine devam etmektedir. Her zaman kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti hedefi ile yola çıkan FX Facade, Uzun yıllar sektörde edinilen tecrübeler neticesinde hem bölge geneli hem de ülke genelinde lider olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.
FX FACADE, kaliteli ürünleri ve bunun yanında müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutan hizmet anlayışını benimseyerek sektörün sayılı firmaları arasında yer almayı hedeflemektedir.
Yapmış olduğumuz standart imalatın dışında, müşteriye özel çözümler üretebilme yeteneğimiz ile sektörde fark yaratmaktayız. Bu yeteneğimiz sayesinde; Alüminyum Profil kullanımının yer aldığı her türlü sistem ile alakalı alternatif çözümler sunmamız söz konusu olmaktadır.
İŞ ETİĞİ ANLAYIŞIMIZ, DÜRÜSTLÜK
FX Facade Aluminyum olarak, dürüstlük; öncelikli değerlerimiz arasında yer almaktadır. Tüm çalışanlar ve paydaşlarımızla iş ilişkisi ve süreçlerinde doğruluk ilkesiyle hareket ederiz.
ŞEFFAFLIK
FX Facade Aluminyum olarak tüm çalışan ve iş ortaklarımıza karşı şeffaflık temel değerlerimiz arasında yer almaktadır. Bu bağlamda hesap verilebilirlik anlayışı temel prensiplerimizdendir.
SORUMLULUKLAR
FX Facade Aluminyum olarak yasal sorumluluklarımızın yanı sıra; profesyonel işbirliği içerisinde olduğumuz müşterilerimize, çalışanlara, tedarikçilerimize, rakiplerimize, topluma, insanlığa karşı “uluslararası iş etiği standartları” sorumluluklarımızı yerine getirmeye özen gösteririz.
NEDEN FX FACADE ALUMİNYUM
Ülke ekonomisine katkı ve daime ilerleme anlayışı ile hareket eden FX Facade Aluminyum, hizmet kalitesini arttırmak için ürün yelpazesini her geçen gün genişletmektedir. Bu bağlamda üretimde kararlı adımlar atarak güvenirliğini en üst seviye çıkarmayı hedeflemektedir. Bununla birlikte Türkiye’nin her noktasına hizmet götüren FX Facade Aluminyum “KALİTE ve GÜVEN” kelimeleri ile anılmanın haklı gurunu yaşamaktadır.
0 531 862 20 43